Algemeen

Michéle Zeeuw
Directie
T: 079-750 50 25
E: info@zeeuwenzeeuw.nl
 
Peter van Leeuwen
Financial Controller
T: 0174-63 80 60
E: p.vanleeuwen@zeeuwenzeeuw.nl
Carine
Verkoop administratief medewerkster
T: 0174-63 80 60
Remco Albers
Accountmanager zakelijke markt
T: 0174-63 80 60
E: r.albers@autohaagzeeuw.nl

Team Zoetermeer

Michéle Zeeuw
Vestigingsmanager
T: 079-750 50 25
E: info@zeeuwenzeeuw.nl
 
Jan van Brink
Service adviseur
T: 079- 750 50 25
E: j.vanbrink@zeeuwenzeeuw.nl
Marc-Jan Vaassen
Magazijn medewerker
T: 079- 750 50 25
E: m.vaassen@zeeuwenzeeuw.nl
Walter Reijn
Autotechnicus
Oscar Sterk
Leerling autotechnicus
 
Andrew Lommert
1e Autotechnicus
 
Raymond van der Have
Verkoop adviseur
T: 079-50 50 25
E: r.vanderhave@zeeuwenzeeuw.nl
VACATURE
Junior Verkoopadviseur
Klik hier voor meer informatie
 

Team Wateringen

Vincent van der Ent
Vestigingsmanager
T: 0174- 63 80 60
E: v.vanderent@zeeuwenzeeuw.nl
 
Dennis Dengerink
Service adviseur
T: 0174- 63 80 60
E: d.dengerink@zeeuwenzeeuw.nl
Op vrijdag afwezig
Marco Zandvliet
Magazijn medewerker
T: 0174- 63 80 60
E: m.zandvliet@zeeuwenzeeuw.nl
Feddo Prinse
Werkplaatschef
T: 0174- 63 80 60
E: f.prinse@zeeuwenzeeuw.nl
Jeroen Lotgering
Master Autotechnicus
Vacature
1e/2e Autotechnicus
 
Ramon Schuiling
Autotechnicus 
Remco Suurmond
Autotechnicus
Yannick Rietveld
Verkoop adviseur
T: 0174-63 80 60
E: y.rietveld@zeeuwenzeeuw.nl
Op maandag afwezig
Frans van Wijk
Verkoop adviseur
T: 0174-63 80 60
E: f.vanwijk@zeeuwenzeeuw.nl
Op dinsdag- en woensdag afwezig
 

Team Den Haag

Ruud Oosterveen
Vestigingsmanager
T: 070 750 46 04
E: r.oosterveen@zeeuwenzeeuw.nl
Op dinsdag afwezig
Danny Snoek
Autotechnicus
 
 VACATURE
Allround service adviseur
Voor meer informatie 
over ons vacatures klik hier
 
VACATURE
Technisch Specialist / 1e autotechnicus
Voor meer informatie 
over ons vacatures klik hier
 

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!